Pārlekt uz galveno saturu
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jūs atrodaties šeit

BUJ


Kur atrodas E-Moda veikali?

E-Moda veikalus meklējiet visā Latvijas teritorijā. Sīkāk par Filiālēm, lasiet šeit.

Vai ir iespēja izvēlēto preci apskatīt?

Jūs noteikti variet apskatīt preci filiālē, kurā tā atrodas. Pie katras preces apraksta iespējams redzēt preces atrašanās vietu.

Kāda ir preču garantija?

Preces tiek pārbaudītas gan pieņemšanas, gan pārdošanas brīdī. Tām tiek nodrošināta garantija LR noteiktajā kārtībā. Sīkāk par Garantiju, lasiet šeit.

Es vēlos maksāt ar pārskaitījumu. Kad es saņemšu preci?

Ja vēlaties norēķināties par pirkumu ar pārskaitījumu, tad prece piegādei tiks nodota divu darba dienu laikā no brīža, kad nauda tiks ieskaitīta mūsu kontā.

Kā nemaksāt par piegādi?

Ja , izdarot pasūtījumu, vēlaties maksāt tikai par preci, bet ne par piegādi, izvēlieties preces saņemšanu attiecīgajā Filiālē, kurā prece atrodas. Pie katras preces apraksta iespējams uzzināt preces atrašanās vietu.

Kāda ir piegādes maksa un noteikumi?

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no preces svara, iepakojuma izmēra un Jūsu norādītās piegādes adreses. Lai noskaidrotu precīzas pasūtījuma piegādes izmaksas, izvēlieties grozā visas Jums vajadzīgās preces un dodieties uz “Pirkumu Grozu”. Sadaļā “Piegādes izmaksas” redzēsiet  kopējās Jūsu pasūtījuma piegādes izmaksas. Ja Jūs izvēlēto Preci vēlēsieties saņemt Preces atrašanās vietā (adrese), tad Jums nebūs jāmaksā par Preces piegādi.

Sīkāk par Piegādēm, lasiet šeit.

Kā apmaksāt pirkumu?

Mēs piedāvājam Jums apmaksāt savu pirkumu

  • Skaidrā naudā, saņemot preci kādā no Filiālēm;
  • Apmaksājot avansa rēķinu bankā vai ar bankas pārskaitījumu;
  • Apmaksa ar debetkarti interneta veikalā vai kādā no Filiālēm.
Kā nopirkt preces?

Pasūtījumus iespējams veikt, izmantojot www.emoda.lv pirkumu grozu, rakstot mums uz e-pastu Infoatemoda.lv vai arī iepērkoties kādā no E-Moda Filiālēm.

Kāpēc pirkt lietotu preci?

Mūsu veikalā Jūs variet iegādāties gan jaunas, gan lietotas preces. Liela daļa no lietotajām precēm gan vizuāli, gan tehniski neatšķiras no jaunas preces. Visas veikalā nopērkamās lietotās preces pilnvērtīgi pilda tām paredzētās funkcijas.

Iegādājoties lietotu preci Jūs variet būtiski ietaupīt naudu un vienlaicīgi rūpēties par apkārtējo vidi, izmantojot jau esošos resursus.

Kas ir nolietojuma kategorija?

Atkarībā no preces nolietojuma pazīmēm, tās tiek iedalītas atbilstošās nolietojuma kategorijās. Sīkāk par Nolietojuma kategorijām, lasiet šeit.

Kas ir lietota prece?

Mūsu veikalā pircēji var iegādāties gan jaunas preces, gan preces ar dažādu nolietojuma kategoriju. Katras preces nolietojuma kategorija ir norādīta pie preces apraksta. Visas veikalā nopērkamās lietotās preces pilnvērtīgi pilda tām paredzētās funkcijas. Lielai daļai no lietotajām precēm mēs sniedzam garantiju. Veikalā netiek tirgotas preces, kurām nolietojuma dēļ ir traucēta preces paredzēto funkciju veikšana.