Pārlekt uz galveno saturu
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jūs atrodaties šeit

Nolietojuma kategorijas

Mūsu veikalā pircēji var iegādāties gan jaunas preces, gan preces ar dažādu nolietojuma kategoriju. Katras preces nolietojuma kategorija ir norādīta pie preces apraksta. Mēs rūpējamies par savu pircēju ērtībām, tādēļ cenšamies piedāvāt preces katra pircēja vēlmēm un finansiālajām iespējām, kā arī nodrošināt pievilcīgas cenas. Visas veikalā nopērkamās lietotās preces pilnvērtīgi pilda tām paredzētās funkcijas. Lielai daļai no lietotajām precēm mēs sniedzam garantiju. Mūsu veikalā nav nopērkamas preces, kuru kvalitātes stāvoklis ir zemāks par 35% no jaunas preces stāvokļa. Veikalā netiek tirgotas preces, kurām nolietojuma dēļ ir traucēta preces paredzēto funkciju veikšana.

1.kategorija

1Prece ir jauna

Prece ir rūpnīcas iepakojumā. Prece ir pilnā  komplektācijā, kas ir norādīta instrukcijā un/vai uz iepakojuma. Preces kvalitātes atbilstība 100% no jaunas.

2. kategorija

2Prece ir gandrīz jauna

Prece izskatās kā jauna. Pie rūpīgas pārbaudes var konstatēt, ka prece ir nedaudz lietota. Parasti to apliecina pirkstu nospiedumi, noņemtas aizsargājošas uzlīmes, preces atmiņas informācijā ir redzams, ka prece ir lietota. Prece var nebūt oriģinālajā iepakojumā. Prece ir pilnā komplektācijā kas ir norādīta instrukcijā un/vai uz iepakojuma, t.sk. visa dokumentācija. Preces kvalitātes atbilstība 95%-99% no jaunas.

3. kategorija

3Prece ir ļoti labā stāvoklī

Prece ir nedaudz lietota. Pie rūpīgas pārbaudes var konstatēt, ka prece ir nedaudz lietota. Precēm ar skārienjūtīgu ekrānu, ekrāna stāvoklis ir teicams, bez jebkādām lietošanas pēdām. Prece var nebūt pilnā komplektācijā, faktisko komplektāciju skatīt preces aprakstā. Pieļaujams, ka precei nav pievienotas instrukcijas. Preces kvalitātes atbilstība 85%-95% no jaunas.

4. kategorija

4Prece ir labā stāvoklī

Prece ir „gādīga saimnieka” lietota. Preces vizuālajā izskatā ir pieļaujamas redzamas lietošanas sekas, t.sk. iespējamas vieglas švīkas, skrāpējumi, netīrumi, iespiedumi, iesitumi, kas netraucē preces lietošanu. Nav pieļaujami karstuma, uguns, mitruma vai ķīmisku vielu bojājumi. Precēm ar ekrānu pieļaujamas, nelielas redzamas lietošanas pazīmes, t.sk. nelieli skrāpējumi, putekļi u.c., kas absolūti neietekmē attēla kvalitāti. Nav pieļaujams, ka visas augstākminētās lietošanas sekas ir attiecināmas uz preci vienlaicīgi. Prece ir nevainojamā tehniskā stāvoklī, tā izpilda visas paredzētās funkcijas. Prece var nebūt pilnā komplektācijā, faktisko komplektāciju skatīt preces aprakstā.   Pieļaujams, ka precei nav pievienota instrukcija u.c. veida dokumentācija. Preces kvalitāte atbilst 65%-85% no jaunas.

5. kategorija

5Prece ir apmierinošā stāvoklī

Prece ir lietota ilgstošu laika periodu. Preces vizuālajā izskatā ir pieļaujamas redzamas lietošanas sekas, t.sk. vairākas švīkas,  skrāpējumi, iesitumi, iespiedumi, nebūtiski korpusa defekti, nebūtisku detaļu iztrūkšana. Pieļaujamas mikroplaisas korpusā, ja tas nekādi neietekmē preces funkcionalitāti un nav radušās kritiena rezultātā. Precēm ar ekrānu pieļaujams, ka tas ir ar nelieliem skrāpējumiem vai ar putekļiem zem stikliņa, taču nav ietekmēta attēla kvalitāte. Nav pieļaujami karstuma, uguns, mitruma vai ķīmisku vielu bojājumi.  Nav pieļaujams, ka visas augstākminētās lietošanas sekas ir attiecināmas uz preci vienlaicīgi.  Prece var nebūt pilnā komplektācijā, faktisko komplektāciju skatīt preces aprakstā. Pieļaujams, ka precei nav pievienota instrukcija u.c. veida dokumentācija.  Preces kvalitāte atbilst 50%-65% no jaunas.

6. kategorija

6Prece ir daudz lietota

Prece ir daudz lietota. Prece ir salīdzinoši nolietota, ar vizuālām lietošanas pazīmēm un bojājumiem. Esošie bojājumi neietekmē preces funkcionalitāti. Lietošanas sekas kā skrāpējumi, iespiedumi, iesitumi, korpusa defekti, detaļu bojājums ir izteikti redzami. Atsevišķu detaļu neesamība vai bojājums neietekmē preces izmantojamību. Precēm ar ekrānu pieļaujams, ka tas ir ar skrāpējumiem, tam ir redzamas būtiskas lietošanas pazīmes, t.sk. iespējami putekļi arī zem stikliņa,  vai cita veida bojājumi, kas var ietekmēt attēla kvalitāti. Precei var būt nelielas karstuma vai ķīmisku vielu radīti bojājumi. Precei nav mitruma bojājumi. Nav pieļaujams, ka visas augstākminētās lietošanas sekas ir attiecināmas uz preci vienlaicīgi. Prece var nebūt pilnā komplektācijā, faktisko komplektāciju skatīt preces aprakstā.   Pieļaujams, ka precei nav pievienota instrukcija u.c. veida dokumentācija. Preces kvalitāte atbilst 35%-50% no jaunas.