Pārlekt uz galveno saturu
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jūs atrodaties šeit

Par mums

Akciju sabiedrība „Moda kapitāls” ir dibināta 1997.gadā un veiksmīgi darbojas jau vairāk kā 15 gadus, regulāri uzlabojot un papildinot savu sniegto pakalpojumu klāstu.

Sākotnēji uzņēmums tika dibināts ar mērķi sniegt lombarda pakalpojumus fiziskām un juridiskām personām tikai atsevišķās Latvijas pilsētās, bet savas darbības laikā AS „Moda kapitāls” jau ir atvērusi 27 filiāles (sk. mūsu filiāles) visās lielākajās Latvijas pilsētās.

Mūsu darbības virzieni Laika gaitā ir paplašinājušies mūsu sniegto pakalpojumu veidi, pašreiz mēs veiksmīgi darbojamies nebanku kreditēšanas sektorā izsniedzot aizdevumus pret kustamu lietu ķīlām, t.sk. sadzīves tehnikas priekšmeti un dārgmetāla izstrādājumi, pret autotransportu un lauksaimniecības tehnikās ķīlām, pret nekustamā īpašuma ķīlām, kā arī izsniedzot bezķīlas aizdevums.
Kāpēc tirgojam lietotas preces? Rūpīgi izvērtējot mūsu klientu vēlmes secinājām, ka liela daļa no klientiem labprāt iegādājas lietotus sadzīves tehnikas priekšmetus, jo tādā veidā  klientam ir iespēja iegādāties viņam vajadzīgo preci par daudz zemāku cenu nekā būtu jāmaksā iegādājoties jaunu preci. Pircējam, iegādājoties lietoto preci, nav jāuztraucas par to vai šī prece pilda savas funkcijas vai nepilda, jo mūsu speciālisti pirms preču pārdošanas tās ir pārbaudījuši un pārliecinājušies par to, ka prece veic tai paredzētās funkcijas.
Preču kvalitāte Protams, ka funkcionējoša lietota prece atšķiras no jaunas preces nevis tikai ar cenu bet arī vizuālo izskatu, jo ir daudz retāk gadījumi, kad mēs klientiem varam piedāvāt lietotu preci, kurai nav pamanāmas nekādas lietojuma pēdas.

Lai nodrošinātu to, ka klientam pirms preces pirkšanas ir iespēja saprast cik ilgi vai daudz šī precei ir lietota, mūsu uzņēmums pēc attiecīgiem kritērijiem (sk. nolietojuma kategorijas) katrai no precēm ir piešķīris nolietojuma pakāpi, no 1.kategorijas  līdz 6.kategorijai. Protams, ka preces, kuras ir vairāk nolietotas ir arī krietni lētākas par mazāk lietotajām precēm.

Garantija Kopš 2014.gada sākuma AS „Moda kapitāls” lielai daļai no lietotajām precēm piešķir garantijas periodu, kura laikā, ievērojot garantijas nosacījumus, klientam ir tiesības vērsties mūsu uzņēmumā, lai novērstu defektus vai nepilnības, kas radušies preces lietošanas laikā.
Sortiments Par cik klientu interese par lietotu, kvalitatīvu un funkcionējošu sadzīves tehnikas priekšmetu iegādi bija ļoti liela, sākot no 2012.gada esam nodibinājuši sadarbību ar vairākiem sadarbības partneriem Rietumeiropā no kuriem iegādājamies preces, kuras piedāvājam klientiem. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai mēs spējam piedāvāt visplašāko mobilo tālruņu sortimentu, sākot no tālruņiem kurus klients var iegādāties par 5 EUR līdz moderniem viedtālruņiem Iphone, HTC vai Samsung. Tieši mobilie telefoni ir uzskatāmi par vispieprasītāko preci, lai gan mēs tirgojam arī fotoaparātus, televizorus, portatīvos datorus, planšetdatorus, video un audio atskaņotājus, darba instrumentus un daudzas citas preces. Sākot no 2014.gada mēs esam uzsākuši arī atsevišķu jaunu/ nelietotu preču tirdzniecību. Papildus augstākminētajam mūsu uzņēmums par draudzīgām cenām piedāvā klientiem gan atjaunotus zeltlietu izstrādājumus, gan arī jaunus zeltlietu izstrādājumus.
Interneta veikals 2014.gadā tika pieņemts lēmums izveidot savu interneta veikalu un uzsākt preču tirdzniecību. Gribam vērst uzmanību uz to, ka absolūti lielākais preču sortiments (vairāk par 90%) ir uzņēmumam piederošās preces līdz ar to nav jāuztraucas par to vai kāds no piegādātājiem varēs piegādāt klienta izvēlēto preci vai nevarēs.
Akcijas Lai mūsu pakalpojums kļūtu pircējiem vēl pievilcīgāks mēs regulāri rīkojam akcijas atsevišķām preču grupām, samazinot pārdošanas cenas, kā arī piedāvājam mūsu uzņēmuma līzinga pakalpojums fiziskām personām, kuras mūsu veikalā iegādājas kādu no precēm un kuru ienākumi atbilst likumdošanā noteiktajām prasībām, lai tām varētu tikt piešķirts līzinga aizdevums.
Kontakti Jebkuram mūsu esošajam vai potenciālajam klientam ir ne tikai iespēja iepazīties ar informāciju mūsu interneta veikalā, bet sazināties ar mums rakstiski e-pasta formā (infoateModa.lv) vai telefoniski (+371 22 00 33 66) vai arī apmeklējot kādu no mūsu 27 filiālēm.
2015.gadā mēs uzsāksim sniegt arī līzinga pakalpojumus saviem klientiem. Visi klienti ir laipni aicināti reģistrēties kā lietotāji mūsu interneta veikalā, tādejādi Jums tiek dota iespēja publiski paust Jūsu komentārus un/vai ieteikumus par to kā uzlabot mūsu pakalpojumu kvalitāti, kā arī piedalīties mūsu rīkotajās klientu aptaujās, saņemot attiecīgas aptaujas anketas Jūsu norādītajā e-pastā (ja Jūs reģistrējoties esat tam piekrituši), kā arī saņemt jaunumus par mūsu veikalā esošo preču izpārdošanas akcijām un jaunumiem.